Przedstawicielstwa

MARPOL Technologie Bezwykopowe i Maszyny Budowlane jest od wielu lat autoryzowanym przedstawicielem i partnerem techniczno-handlowym następujących producentów, powszechnie uznawanych za liderów w dziedzinie technologii bezwykopowych we współczesnym świecie:

Możliwość reprezentowania najlepszych producentów na świecie to nie tylko wielkie wyróżnienie i dowód uznania dla naszego zespołu, ale również nieustające zobowiązanie, aby nasi klienci mieli dostęp do najnowszych technologii na światowym poziomie oraz gwarancja bezpośredniego wsparcia naukowego i technicznego przez specjalistów z najwyższej światowej półki.

Jako jedna z nielicznych firm specjalistycznych w kraju jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za reprezentowanie tych znamienitych oryginalnych producentów, ale również organizację sprzedaży i wsparcia technicznego na terenie całej Europy. Jesteśmy dumni z tego, że powierzono nam te prawa i fakt ten zobowiązuje nas to bycia liderem na rynku szeroko pojętych technologii bezwykopowych i wiertniczych. Jednocześnie, w ten sposób przyczyniamy się do upowszechniania tych najbardziej zaawansowanych technicznie światowych technologii wśród naszych klientów w kraju i zagranicą.

Close Menu